UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
2016-06-24

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

W piątek, 24 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016.

Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor szkoły mgr Janina Gaweł dziękując za niestrudzoną, całoroczną pracę i naukę uczniom i pracownikom szkoły, nagradzając wyróżnionych uczniów klasy VI – tegorocznych absolwentów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bratkowicach, a następnie wręczając nagrody i dyplomy pozostałym uczniom klas IV-V. Były listy gratulacyjne dla rodziców szczególnie wyróżniających się uczniów, dyplomy wzorowego ucznia, nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce i nie tylko.

Uroczystość zakończyła się wspaniale przygotowanym przez klasę V pożegnaniem tegorocznych absolwentów oraz wystąpieniem uczniów klasy VI, opuszczających już mury naszej szkoły, którzy wzruszającymi wierszami, piosenkami i humorystycznymi rymowankami złożyli podziękowania rodzicom, dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za serdeczną troskę i staranną opiekę przez wszystkie sześć lat nauki w szkole.

Życzymy bezpiecznego, zasłużonego wypoczynku, pełnego słońca i uśmiechu!