Świąteczna kartka dla Żołnierzy Armii Krajowej
2017-01-05

Świąteczna kartka dla Żołnierzy Armii Krajowej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej akcji „Świąteczna kartka dla Żołnierzy Armii Krajowej” organizowanej przez Zarząd Okręgu Podkarpackiego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rzeszowie.

Dzieci zaangażowaniem wykonały samodzielnie około 30 różnorodnych bombek choinkowych. Bombki były ozdabiane różnymi materiałami, najwięcej ozdobiono kolorowymi cekinami. Wszystkie bombki były bardzo ładne, po ozdobieniu zostały pięknie zapakowane w celofan. Do każdej dołączona została kartka z życzeniami. Następnie zostały przekazane Zarządowi Okręgu Podkarpackiego ŚZŻAK w Rzeszowie. Ta akcja była wyrazem pamięci, sympatii i przyjaźni wobec Żołnierzy Armii Krajowej.

Napisali o tym także  Żołnierze AK na stronie Zarządu Okręgo Podkarpackiego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rzeszowie:  czytaj