Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole
2017-01-18

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

15 stycznia 2017r. w naszej szkole już po raz kolejny zostało zorganizowane spotkanie z Babciami i Dziadkami.

Jako pierwsza zebranych gości powitała dyrektor  szkoły pani Janina Gaweł. Następnie w imieniu wszystkich wnuków powitała kochane Babcie i Dziadków uczennica kl. IV  Julia Kopeć, która zaprosiła zebranych gości do obejrzenia przygotowanych występów artystycznych.

Jako pierwsi wystąpili uczniowie klas I-III, którzy poprzez wiersz, piosenkę, taniec wyrazić swoją miłość, wdzięczność, przywiązanie i szacunek do swoich najukochańszych Babć i Dziadków. Następnie na scenę wyszli uczniowie klas IV-VI, którzy zaprezentowali „Jasełka”. Na zakończenie części artystycznej uczniowie kl. II przedstawili scenkę pt. „Przygody Burka z podwórka”, którą przygotowali na szkolne obchody Dnia Kundelka. Jesteśmy pewni, iż wnuki swymi występami sprawili wiele radości swoim Dziadkom.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor  złożyła Zacnym Gościom okazjonalne życzenia, wnuki obdarowały Ich symbolicznymi kwiatami i laurkami a na świetlicy szkolnej czekał na wszystkich gości słodki poczęstunek, ciepła herbata i kawa.