Koncert Kolęd i Pastorałek
2017-02-01

Koncert Kolęd i Pastorałek

29 stycznia 2017 roku w kościele w Bratkowicach odbył się już po raz piąty Koncert Kolęd i Pastorałek. Organizatorami tego wydarzenia byli: ks. Proboszcz  Józef Książek, parafia św. Jana Chrzciciela w Bratkowicach, GCKSIR w Świlczy z siedzibą w Trzcianie oraz Chór Męski Resonantae z Bratkowic.

Koncert składał się z 2 części . W pierwszej występowali  przedstawiciele Szkół z Bratkowic oraz dzieci z przedszkola .W tym roku wystąpili : Zespół Wokalny Niepublicznej Szkoły Podstawowej, dzieci z Przedszkola Publicznego, Grupa Wokalna ze Szkoły Podstawowej nr . 2, Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr. 2  W drugiej części koncertu występowały chóry oraz soliści : chór CANTAMUS z Pstrągowej , chór Męski RESONATAE  z Bratkowic , chór ORATORIUM z Weryni. Za występ dzieci otrzymały dyplom i słodycze.