Kartka wielkanocna - Konkurs plastyczny
2017-04-03

Kartka wielkanocna - Konkurs plastyczny

W marcu został ogłoszony szkolny konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną. Prace należało wykonać w dowolnej technice. Przy ocenie brano pod uwagę pomysłowość, nowatorstwo i staranność wykonanych kartek.

W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich klas. Został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: klasy I – III i klasy IV – VI. Pierwsze miejsca zajęli: Antoni Homa (kl. II) i Miłosz Buda (kl. V), drugie miejsce: Krzysztof Krupa ( kl. I), Kacper Madej ( kl. VI), trzecie miejsce: Emilia Szczepanik (kl. I) oraz Bartosz Olbrot (kl. IV), natomiast wyróżnienie otrzymali: Adma Bąk (kl. I), Aleksandra Irzeńska (kl. I), Martyna Chmaj (kl. III), Mikołaj Buda (kl. IV), Amelia Borenet (kl. V) oraz Natalia Gaweł (kl. VI). Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody.

Najlepsze prace zostały wysłane na V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Wesołego Alleluja”.