Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017
2017-06-23

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W piątek 23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. To dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, a jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

Jak co roku, dzień ten rozpoczęliśmy mszą świętą z udziałem pocztu sztandarowego w kościele parafialnym.

Następnie zebraliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie na wstępie odbył się program artystyczny w wykonaniu uczniów  klasy III, którzy uświetnili  występy piosenkami o lecie i upływie szkolnego czasu, a uczniowie klasy IV przedstawili humorystyczne widowisko na temat wakacyjnych planów podróży w różne miejsca naszego kraju: w góry, nad morze, nad jeziora, do lasu, na wieś oraz do dużych miast  Polsce, a nawet na Księżyc i Marsa.  Jednak plany te zostały poprzedzone serdecznymi podziękowaniami naszym nauczycielom za zdobytą, wszechstronną  wiedzę i różnorodne umiejętności, a także  kodeks właściwych zachowań.

Potem Pani Dyrektor wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom, którzy osiągnęli średnią ocen 4,75 i powyżej oraz listy gratulacyjne dla rodziców, dyplomy za 100% frekwencję, a także nagrody za rozstrzygnięte konkursy. Liczne sukcesy naszych uczniów są dowodem, że minął  pracowity rok  szkolny 2016/2017.

Życzymy wszystkim dalszych sukcesów oraz udanych, bezpiecznych i szczęśliwych wakacji.