NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Wigilia szkolna  2017
2017-12-23

Wigilia szkolna 2017

Dnia 22. grudnia, tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia, cała społeczność naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu opłatkowym. Jak co roku odbyło się wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń.

 

Spotkanie rozpoczęło się od montażu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów klasy V oraz VI, w którym dialogi przeplatane radosnym kolędowaniem wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Ciepłą, świąteczną atmosferę wzbogaciły również swoim występem uczennice klasy VI i VII oraz najmłodsi uczniowie naszej szkoły w pięknym programie artystycznym.

Po wspaniale przygotowanej części artystycznej Pani Dyrektor szkoły wręczyła nagrody laureatom szkolnego konkursu kolęd i pastorałek, a następnie przekazała wszystkim uczestnikom wigilijnego spotkania świąteczne i noworoczne życzenia, odbyło się wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie sobie wzajemnie życzeń. Na koniec, wszyscy uczestnicy usiedli przy wigilijnym stole, kosztując tradycyjnych wigilijnych potraw i radośnie kolędując.

Zapraszamy do galerii zdjęć