ZABAWA KARNAWAŁOWA
2018-01-25

ZABAWA KARNAWAŁOWA

W dniu 24.01.2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z klas I – III.

Karnawał jest zimowym okresem balów, maskarad, pochodów i zabaw, dlatego zadbano o odpowiedni wystrój miejsca zabawy.  Sala została przystrojona balonikami, jak na bal karnawałowy przystało, a uczestnicy wystąpili w rozmaitych przebraniach. Były motylki, księżniczki, kotki, gwiazdeczka, a nawet diabełek. Wszystkie przebrania zostały uwiecznione na specjalnej karnawałowej ściance zdjęciowej. Dobrej zabawie towarzyszyły nieustanie uśmiechy dzieci. Oprócz radosnych tańców w rytm najnowszych przebojów muzycznych, odbyły się także rozmaite gry i zabawy. Dzieci miały okazję wylosować niespodziankę z tajemniczego pudełeczka, które krążyło wśród uczestników zabawy. Kiedy muzyka milkła, szczęśliwiec u którego zatrzymało się pudełeczko, losował jedną rzecz. Co to była za niespodzianka? O to proszę zapytać swoje pociechy.  Wszyscy wyglądali na zadowolonych.  Po skończonych szaleństwach, przyszedł czas na uzupełnienie energii, dlatego dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek do klasy.

Kiedyś, dawno, dawno temu, kiedy jeszcze ludzie używali do transportu sań zaprzężonych w konie, taka zabawa mogła trwać kilka dni, a czasem nawet dwa tygodnie. Niestety w naszej szkole, bal trwał zaledwie kilka godzin. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy .

Kolejny bal już za rok!

Zapraszamy do galerii zdjęć.