Dzień Babci i Dziadka
2018-02-01

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia nasi uczniowie podziękowali swoim Babciom i Dziadkom za ich bezinteresowną miłość i oddanie oraz za poświęcony im czas pięknymi wierszami, życzeniami i piosenkami.

Ciekawym, barwnym i pełnym humoru elementem uroczystości było przedstawienie „Kopciuszek”, odzwierciedlające po części życie nowoczesnej rodziny oraz scenka  słowno – taneczna pt. „W sklepie z zabawkami” przygotowana na zajęciach kółka taneczno - teatralnego. Przed miłymi gośćmi wystąpili również uczniowie kl. I i II prezentując swoje umiejętności muzyczne z akompaniamentem instrumentów perkusyjnych  w utworze muzycznym „Le basque” oraz uczennice klas VI i VII w układzie tanecznym do pięknej zimowo – świątecznej piosenki „Merry Christmas”.  Na zakończenie wszystkie Babcie i wszyscy Dziadkowie otrzymali pamiątkowe laurki z życzeniami i zostali godnie ugoszczeni przy kawie i ciastku.