Walentynki
2018-02-14

Walentynki

14 lutego 2018 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Walentego. Organizatorem był Samorząd Szkolny i uczniowie poszczególnych klas.

Już od rana panował u nas specyficzny nastrój - zaobserwować można było odświętny wystrój sali, znaczną ilość czerwonych serduszek oraz inne ozdoby kojarzące się z miłością. Uczniowie w poszczególnych klasach przekazywali sobie walentynkowe serdeczności w formie niespodzianek.

W tym dniu działała tzw. „Poczta walentynkowa”, która była doskonałą okazją, aby okazać sympatię koleżance lub koledze. 14 lutego - miało miejsce rozdawanie w poszczególnych klasach przygotowanych wcześniej walentynek przez specjalnych posłanników z Samorządu Uczniowskiego. Przygotowana wyjątkowa walentynkowa laurka, sprawiła wiele radości adresatom, do których były kierowane słowa nadawcy.

Dzień ten ma przypominać nam o tym, co jest w życiu najważniejsze.