Dzień Otwarty Szkoły
2018-03-17

Dzień Otwarty Szkoły

W sobotę 17.03.2018 r. odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Przybyłych gości (dzieci wraz z rodzicami) powitała Pani Dyrektor Janina Gaweł przedstawiając prezentację o naszej szkole. Przybliżyła uczestnikom trochę historii szkoły, opowiedziała o dokonaniach i osiągnięciach uczniów oraz dlaczego warto wybrać edukację dziecka właśnie u nas.

Uczniowie klas 1-3 umilili czas naszym gościom przedstawiając inscenizację o nadchodzącej wiośnie. Tego dnia w naszej szkole gwar nie milkł ani na chwilę, śmiech słychać było z każdego kąta, a atrakcje przygotowane przez nauczycieli i dzieci pozwoliły na chwile relaksu i zabawy. Po barwnym spektaklu słowno-muzycznym, odbyły się wspólne zabawy i tańce. Na sali gimnastycznej w rytm grającej muzyki, wśród uczestników krążyło pudełeczko z niespodzianką, z którego każdy mógł wylosować coś dla siebie. Wspólne szaleństwa przy muzyce i zabawy z chustą i innymi gadżetami sprawiły dużo radości i uciechy. Dzieci miały także okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych, na których wykonywały samodzielnie żabkę.  Na świetlicy można było wybrać spośród różnorodnych gier, więc każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie. Bilard, gry planszowe, tenis stołowy czy zabawa piaskiem kinetycznym to tylko niektóre z przygotowanych propozycji. Nasi goście mieli także okazję popracować z tablicą interaktywną. Wielką frajdą sprawiało im odkrywanie jej licznych możliwości. Rodzice mieli szansę porozmawiać z nauczycielami w czasie gdy ich pociechy korzystały z przygotowanych przez nas atrakcji. Dzień Otwarty w Naszej Szkole zakończył się wspólnym słodkim poczęstunkiem.