OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZUCH” – EDUKACJA ZINTEGROWANA
2018-05-18

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZUCH” – EDUKACJA ZINTEGROWANA

Dnia 1. marca 2018 r. chętni uczniowie klas I-III wzięli udział w semestralnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Treść sprawdzianów konkursu „Zuch” uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej opracowane w taki sposób, aby uczniowie wykonując polecenia rozwiązywali zadania, krzyżówki i rebusy doskonaląc przy tym zdolności grafomotoryczne.

W bieżącym roku szkolnym swoją wiedzę i umiejętności z edukacji  polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej sprawdzali uczniowie: Daria Szopa i Natalia Płatek (klasa I), Aleksandra Irzeńska, Krzysztof Krupa, Zuzanna Pałka, Emilia Szczepanik, Nicola Warzybok (klasa II), Blanka Bachórz, Cyprian Bednarz, Amelia Przywara (klasa III).

Wszyscy uczestnicy konkursu uzyskali wysokie wyniki w ogólnopolskich zmaganiach. Najwyższe miejsca zdobyli uczniowie: Daria Szopa – klasa I (2 miejsce) – dyplom laureata oraz nagroda książkowa, Natalia Płatek – klasa I (7 miejsce) – dyplom laureata.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!