Finał konkursu plastycznego „Polska moja Ojczyzna – w podaniach i legendach”
2018-05-24

Finał konkursu plastycznego „Polska moja Ojczyzna – w podaniach i legendach”

Dnia 18 maja 2018r. w Bibliotece Publicznej w Bratkowicach odbyło się wręczenie nagród oraz dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego pt. „Polska moja Ojczyzna – w podaniach i legendach”

Przybyłych na spotkanie gości bardzo ciepło przywitała bibliotekarka Pani Lidia Bułatek. Miłym akcentem był również występ przedszkolaków, który wszystkich zachwycił. Następnie Pani  Dyrektor Dorota Madej wręczyła laureatom dyplomy i nagrody. Reprezentanci naszej szkoły Karolinka Majewska, Amelia Borenet, Aleksandra Kwoka, Natalia Płatek i Mikołaj Bachórz otrzymali drobne upominki oraz dyplomy uczestnictwa w konkursie. Natomiast Daria Szopa zajęła  II miejsce, a Wiktoria Kwoka za swoją pracę otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu.

Zapraszamy do galerii zdjęć.