SZKOLNY KONKURS „ZASŁUŻENI DLA NIEPODLEGŁOŚCI”
2018-11-09

SZKOLNY KONKURS „ZASŁUŻENI DLA NIEPODLEGŁOŚCI”

W październiku został ogłoszony szkolny konkurs na prezentację multimedialną pt. „Zasłużeni dla niepodległości w latach 1795 – 1918”

Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie klas V – VIII.  Wpłynęło 7 prac. Wszystkie prace były wykonane pomysłowo, zawierały wiele faktów historycznych, ciekawostki dotyczące prezentowanych postaci. Komisja postanowiła wszystkim uczestnikom przyznać nagrody i ocenę celującą z historii.

Nagrody w postaci dyplomów i albumów zostały wręczone na akademii z okazji Obchodów Święta Niepodległości. Otrzymali je: Natalia Gaweł, Kacper Madej, Oliwer Nguyen Thanh z kl. VIII, Julia Kopeć i Kacper Sobiesiak z kl. VI oraz Karolina Dworak i Marcel Puklicki z kl. V.