Gminny Konkurs Anglojęzyczny „The World of English”
2018-12-11

Gminny Konkurs Anglojęzyczny „The World of English”

Dnia 11 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji anglojęzycznego konkursu literacko-plastycznego „The World of English” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Trzcianie we współpracy z Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie, pod patronatem Wójta Gminy Świlcza.

Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej charakterystyczny pejzaż pochodzący z krajów anglojęzycznych oraz opis przedstawionego miejsca w języku angielskim. W tegorocznej edycji konkursu, w której udział wzięło ponad 60 uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum z terenu gminy Świlcza, wyróżnienie otrzymał uczeń klasy VI naszej szkoły – Mikołaj Buda.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów