Szkolny konkurs plastyczny
2019-05-31

Szkolny konkurs plastyczny "Zawody rodziców" i "Zawody XXI w"

W maju został zorganizowany w naszej szkole konkurs plastyczny w dwóch kategoriach.

Klasy I – III miały narysować zawody swoich rodziców, natomiast klasy IV – VIII zawód XXI wieku. Cieszył się dużym zainteresowaniem. Prace były pomysłowe i starannie wykonane. Najciekawsze prace zostały nagrodzone i zaprezentowane na tablicy.

Wyniki konkursu:

- kategoria klas I – III – I miejsce - Daria Szopa ( kl. II), II miejsce – Julia Dworak ( kl. I ),

III miejsce - Nicola Warzybok ( kl. III ),

- kategoria klas IV – VIII – I miejsce – Antoni Homa ( kl. IV ), II miejsce - Wiktoria Kwoka ( kl. IV ),

III miejsce -  Amelia Przywara ( kl. IV ).