Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.
2019-06-12

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.

W dniu 1 czerwca 2019 dwóch uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie.

Konkurs adresowany był do uczniów gimnazjów i 8 klasy szkoły podstawowej z całego województwa. Konkurs od lat cieszy się dużą popularnością, ponieważ laureaci dostają oprócz atrakcyjnych nagród dodatkowe punkty przy rekrutacji do liceum,

Konkurs był na bardzo wysokim poziomie i wymagał dużego nakładu pracy własnej. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami.

W konkursie uczestniczyło 71 uczniów. Kacper Madej zdobył 10 miejsce (39 pkt na 50 możliwych), a Oliwer Nguyen Thunh 16 (38 pkt na 50 możliwych).

Za zdobyte miejsca ww. uczniowie otrzymają vouchery ze zniżką na roczny kurs językowy w szkole językowej EMPIK.

Serdecznie gratuluję sukcesu!