LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ZUCH”
2019-06-14

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ZUCH”

W tegorocznej edycji semestralnej konkursu” Zuch”, który odbył się 27 lutego swoją wiedzę z edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej sprawdzali: Julia Dworak, Igor Kardyka, Gabriel Przywara, Amelia Reguła, Kamila Zawisza, Paulina Żuczek, Oliwer Żuczek (klasa I), Natalia Płatek, Daria Szopa (klasa II), Aleksandra Irzeńska, Krzysztof Krupa, Zuzanna Pałka, Emilia Szczepanik, Nicola Warzybok (klasa III).

Wszyscy uczestnicy konkursu uzyskali wysokie wyniki w ogólnopolskich zmaganiach. Najwyższe miejsca zdobyli uczniowie: Daria Szopa – klasa II (3 miejsce)– dyplom laureata oraz nagroda książkowa, Natalia Płatek – klasa II (13 miejsce) – dyplom laureata Gabriel Przywara – klasa I (14 miejsce) - dyplom laureata.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!