NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
2019-06-23

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę 19.06.2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania uczniów kl. VIII

 

O godz. 9.15 na sali gimnastycznej zebrali się wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice aby zakończyć rok szkolny 2018/19. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Polski po czym nastąpiło przekazanie Sztandaru Szkoły uczniom kl. VII. Następnie głos zabrała Pani Dyr. Janina Gaweł. Skierowała do ósmoklasistów wiele ciepłych słów, wręczyła im świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy absolwenta i nagrody.

Uczniowie kl. VIII przedstawili ładny program artystyczny, którym pożegnali się z nauczycielami, pracownikami szkoły i ze swoimi młodszymi kolegami. Nie zabrakło w nim wierszy i piosenek, które spowodowały, że niejednemu zakręciła się łza w oku. Ich natomiast w imieniu całej społeczności szkolnej pożegnali siódmoklasiści. Przygotowali dla swoich starszych kolegów montaż słowno-muzyczny oraz dyplomy za osiągnięcia i zasługi znane tylko braci uczniowskiej. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor podsumowała mijający rok szkolny i wręczyła świadectwa z paskiem i nagrody uczniom kl. IV-VII, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce.

Po akademii wszyscy udali się do swoich sal aby otrzymać świadectwa, pożegnać się z wychowawcami i rozpocząć zasłużone wakacje.

 

Wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy niezapomnianych wakacji

spędzonych przyjemnie,  ciekawie i bezpiecznie.

Absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej i życzymy im wytrwałości i sukcesów w nowej szkole.

Wierzymy, że zdobyta wiedza i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły

będziecie z powodzeniem rozwijać w kolejnych latach edukacji.

Dyrekcja.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć