Spotkanie z Absolwentami.
2019-12-11

Spotkanie z Absolwentami.

27 listopada odbyło się spotkanie z ubiegłorocznymi absolwentami naszej szkoły. Była to okazja do podzielenia się pierwszymi wrażeniami z pobytu w nowych szkołach, a także do porozmawiania w dobrze sobie znanym gronie.

Podczas spotkania nasi byli już uczniowie, wspominali chwile spędzone  w naszej szkole, opowiadali o wybranych przez siebie szkołach ponadpodstawowych, o tym co zmieniło się w ich życiu, o radzeniu sobie w nowych sytuacjach i miejscach. Uczestniczyli także w dyskotece andrzejkowej i razem ze swoimi młodszymi kolegami – uczniami kl. VI –VIII  świetnie się bawili.

Bardzo nas cieszy kiedy nasi absolwenci odwiedzają szkołę, opowiadają o tym co u nich słychać, dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim absolwentom za przybycie i poświęcony czas.