NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Jasełka w naszej szkole
2020-01-10

Jasełka w naszej szkole

„Poprzez ciszy mgłę z dala słychać śpiew, dziś wszystkim z nas, Bóg narodzi się”

Dnia 10 stycznia, tradycyjnie w naszej szkole odbyły się jasełka. W tym roku miały one charakter bajkowy. W specjalnie przygotowanych strojach oraz pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. W inscenizacji gościliśmy różne postacie z bajek, np.: Jasia i Małgosię, Smerfetkę, Calineczkę, Kopciuszka. Każda z tych osób ofiarowała Dzieciątku dar, który odnosił się do współczesności. Oczywiście nie mogło zabraknąć Maryi i Józefa oraz pasterzy. Dzieci z klasy pierwszej udoskonaliły występ tańcem do piosenki pt.: Mario, czy już wiesz? Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a wspaniała sceneria dopełniała całe przedstawienie.

Zapraszamy do galerii zdjęć: http://www.nspbratkowice.pl/z-zycia-szkoly/galerie/224/jaselka