NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole
2020-02-01

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Wraz z dniem 1 lutego w naszej szkole odbyły się coroczne obchody Dnia Babci i Dziadka.

 Na początku Pani Dyrektor powitała przybyłych  gości bardzo ciepłymi słowami, a następnie został przedstawiony program artystyczny przygotowany przez klasy 1-3. Akademię  wzbogacił akompaniament muzyczny, który stworzyli uczniowie grający na gitarach i keyboardzie. W dalszej części, dzieci z klasy 1 wyraziły swoją wdzięczność  dziadkom i babciom  w nietypowy sposób - grając sto lat na instrumencie „bum bum rurki”.  Złożyli piękne, serdeczne życzenia oraz wręczyli im barwne kwiaty. W drugiej części, starsze klasy przypomniały zebranym gościom  o niedawno minionych świętach przestawiając  jasełka.  Na zakończenie wszyscy wspólnie wyśpiewali najbardziej  znane i najpiękniejsze polskie kolędy i udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Za tak liczne przybycie na uroczystość wszystkim Babciom i Dziadkom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Zapraszamy do galerii zdjęć