NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
2020-02-02

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

„Ten szczególny dzień się budzi, niosąc ciepło w każdą sień, to dobroci dzień dla ludzi, tylko jeden w całym roku taki dzień”

 

2 lutego w Kościele w Bratkowicach odbył się przegląd kolęd i pastorałek. W przeglądzie uczestniczyli młodzi wykonawcy; uczniowie naszej szkoły, z SP 2 w Bratkowicach, z Przedszkola Publicznego w Bratkowicach, Zespół wokalny „Kantuski” ze Trzciany oraz młodzież z KSM w Bratkowicach. Część utworów wykonywanych przez uczniów naszej szkoły odśpiewali solo: Kacper Kwoka. Jakub Zawisza, Kamila Zawisza, Daria Szopa,  Karolina Dworak i Julia Kopeć. Piękny i ekspresyjny występ Julii  w piosence zespołu Various „Przekażmy sobie znak pokoju”  skupił uwagę słuchaczy. Widzowie  obdarzyli wszystkich wykonawców gromkimi brawami.