OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH
2020-05-14

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

25 lutego 2020 r. uczniowie klas I - III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie wiedzy z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i społeczno-przyrodniczej.

25 lutego 2020 roku swoją wiedzę i umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej sprawdzali uczniowie: z klasy I Adam Lis, Kamil Łyczko, Antonina Szczepanik, Wiktoria Przybyło Lachcik, Lidia Szopa, Błażej Wołowiec. Z klasy II Julia Dworak, Amelia Reguła, Gabriel Przywara, Kamila Zawisza, Paulina Żuczek i Oliwer Żuczek. Z klasy III Daria Szopa i Natalia Płatek.

Wszyscy uczestnicy konkursu uzyskali wysokie wyniki w ogólnopolskich zmaganiach.

Na najwyższym miejscu uplasowali się uczniowie:

Lidia Szopa klasa I (4 miejsce w Polsce) – dyplom laureata i nagroda książkowa

Antonina Szczepanik klasa I (5 miejsce w Polsce) – dyplom laureata i nagroda książkowa

Kamil Łyczko klasa I (11 miejsce w Polsce) – dyplom laureata

Błażej Wołowiec klasa I (14 miejsce w Polsce) - dyplom laureata

Adam Lis klasa I (17 miejsce w Polsce) – dyplom laureata

Daria Szopa klasa III (4 miejsce w Polsce) – dyplom laureata i nagroda książkowa

Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!