Zakończenie roku szkolnego 2019/20
2020-06-26

Zakończenie roku szkolnego 2019/20

Zakończył się rok szkolny 2019/20. Był to rok inny niż zwykle – pełen wyzwań i niepewności wynikających z nowych warunków pracy i nauki.

Pandemia koronawirusa  SARS-CoV-2 spowodowała, że od marca 2020 r została wprowadzona edukacja zdalna. Opustoszały klasy i korytarze, zamilkł  szkolny dzwonek a nauczanie odbywało się za pośrednictwem komputerów, laptopów i innych urządzeń multimedialnych.

Również zakończenie roku szkolnego odbyło się inaczej niż zazwyczaj. Tym razem uczniowie, przestrzegając zasad obowiązującego reżimu sanitarnego, spotkali się z wychowawcami i dyrektorem szkoły tylko w obrębie klas.

Mimo wielu trudności ten rok szkolny zakończył się szczęśliwie. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję, ósmoklasiści zdali swój egzamin,  każdy wzbogacił się o nowe doświadczenia i wiedzę.

Dziś po dziesięciu  miesiącach wytężonej pracy, nadszedł czas odpoczynku od książek, zeszytów i  porannego wstawania.

Życzymy wszystkim Uczniom wspaniałych, słonecznych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji a Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły spokojnego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!!!