NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Nowy rok szkolny czas zacząć.
2020-09-01

Nowy rok szkolny czas zacząć.

1 września rozpoczął się rok szkolny 2020/21. Ze względu na pandemię koronawirusa będzie on inny niż poprzednie

Uczniowie i nauczyciele wracają do szkół w reżimie sanitarnym –  wszystkich obowiązuje m. in. dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa, zachowanie bezpiecznej odległości. Zostały przeorganizowane przerwy i lekcje oraz zmieniona  praca stołówki, świetlicy, biblioteki tak aby uczniowie jak najmniej się tłoczyli.

Również inauguracja nowego roku szkolnego była zupełnie inna niż zwykle – odbywała się w formie spotkań oddziałów klasowych z wychowawcami. Nie było, jak do tej pory  uroczystego spotkania całej społeczności szkolnej na sali gimnastycznej.

Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły muszą dołożyć wszelkich  starań, aby nauka i praca w dobie pandemii była bezpieczna i efektywna. Mamy nadzieję, że mimo utrudnień i niedogodności uczniowie będą mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania oraz odnosić sukcesy i cieszyć się ze swoich osiągnięć.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy zdrowia, wytrwałości i pogody ducha.  Oby ten rozpoczynający się rok szkolny 2020/21 był pełen sukcesów, osiąganych w atmosferze dobrej współpracy, cierpliwości i zrozumienia.

                                                                                          Dyrekcja