WOJEWÓDZKI KONKURS PAPIESKI „Z WADOWIC DO ŚWIĘTOŚCI”
2020-11-09

WOJEWÓDZKI KONKURS PAPIESKI „Z WADOWIC DO ŚWIĘTOŚCI”

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach oraz Gminne Centrum Kultury w Trzcianie. Motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest : „Jan Paweł II – „Totus Tuus”.

Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach wiekowych:

Kl. I - III SP – konkurs plastyczny

Kl. IV – VII SP – konkurs wiedzy konkurs wiedzy o życiu i działalności Jana Pawła II

Kl. VII – VIII SP– konkurs recytatorski.

Od 26 października klasy IV – VIII mają nauczanie zdalne i dobre przygotowanie uczniów do konkursu wiedzy i recytatorskiego nie jest możliwe. Do konkursu przystąpiły tylko klasy I – III. Uczniowie tych klas wykonali ciekawe prace plastyczne. 9 prac zostało przekazanych do organizatora konkursu. Finał konkursu odbędzie się 17 listopada i wtedy dowiemy się czy prace naszych uczniów zyskały uznanie w oczach jury. W załączeniu prezentujemy wysłane prace.