ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
2021-03-31

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.

Tradycyjnie, co roku z okazji Wielkanocy, składamy sobie życzenia. Niestety, w tym roku, nie każdemu będziemy mogli złożyć je osobiście. W wielu przypadkach osobiste życzenia zastąpią kartki świąteczne, SMS, poczta elektroniczna lub komunikatory społeczne. W taki sposób od naszej szkoły powędrowały życzenia do władz gminny, radnych, pracowników gminy,  przyjaciół szkoły, pozostałych szkół w gminie oraz żołnierzy – kombatantów AK.    Otrzymaliśmy również wiele świątecznych kartek z życzeniami przysłanych tradycyjną pocztą lub  pocztą elektroniczną m.in. od Księdza Biskupa Kazimierza Górnego, Pana Wójta, Przewodniczącego Rady Gminy, radnych oraz wielu instytucji.