To już jest koniec!
2021-06-25

To już jest koniec!

W dniu 25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Zapisze się on w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców jako rok kontynuacji nauki zdalnej.

Zakończenie roku szkolnego odbyło się uroczyście, choć z powodu pandemii zostało podzielone na 3 części. Pani dyrektor Janina Gaweł podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za pracę, szczególnie tę najtrudniejszą – w czasie trwania nauczania zdalnego, a także życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, by w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.

Uczniowie klasy ósmej pod kierunkiem wychowawczyni pani Małgorzaty Trawki przygotowali program artystyczny. Za pomocą wierszy, piosenek wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz podziękowali  nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w  ich nauczanie i wychowanie.

Także pozostali uczniowie pożegnali ten rok szkolny wierszami, piosenkami i tańcem. Wyróżnieni uczniowie otrzymali za bardzo dobre wyniki w nauce nagrody książkowe. Po spotkaniach ogólnych, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by otrzymać świadectwa oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Teraz WAKACJE!

Wszystkim życzymy, pogodnych, bezpiecznych wakacji. Czy w górach, czy nad morzem czy jeziorem. Ciepłej wody, wiatru w żaglach, czystych szlaków górskich, wielu pięknych chwil oraz bezpiecznego powrotu do szkoły.