NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
KONKURS PLASTYCZNY „NAMALUJ HISTORIĘ DZIADKÓW”.
2021-12-02

KONKURS PLASTYCZNY „NAMALUJ HISTORIĘ DZIADKÓW”.

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie pod hasłem „Namaluj historię dziadków”.

  Była to już XV edycja tego konkursu.  Uczestniczyło w nim 28 szkół. Trzech uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu.     

I miejsce w kategorii klas I – III  zdobył Jan Ząbczyk z klasy I  za pracę p.t. „Zniszczenie kryjówki partyzantów przez niemieckich nieprzyjaciół”. W tej samej kategorii wiekowej II miejsce zdobyła Rozalia Słowik z klasy II za pracę p.t. „Ucieczka pradziadka podczas transportu do więzienia”.  W kategorii klas VII – VIII trzecie miejsce zdobyła praca Aleksandry Kwoki z klasy VIII p.t. „Ukryta tajemnica” .

Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach plastycznych.