ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22  I POŻEGNANIE KLASY 8
2022-06-24

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22 I POŻEGNANIE KLASY 8

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła Pani dyrektor Janina Gaweł, która podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za pracę, a także życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, by w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.

Ze szkołą pożegnali się ósmoklasiści, którzy przekazali sztandar szkoły młodszym o rok kolegom. Dyrektor szkoły Pani Janina Gaweł złożyła gratulacje uczniom klasy 8 i wręczyła im świadectwa ukończenia szkoły. Naszych tegorocznych absolwentów pożegnali uczniowie klasy 7, którzy przygotowali pamiątkowe medale i ordery.

Uczniowie klasy ósmej przygotowali program artystyczny. Za pomocą wierszy, piosenek wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz podziękowali  nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w  ich nauczanie i wychowanie.

Pani dyrektor wręczyła świadectwa i nagrody książkowe uczniom klas 4-7 z bardzo dobrymi wynikami w nauce. Były listy gratulacyjne dla rodziców szczególnie wyróżniających się uczniów, dyplomy wzorowego ucznia oraz nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce.

Tego samego dnia w Gminnym Centrum Kultury w Trzcianie odbyło się uroczyste wręczenie nagrody "Pióro Wójta" - otrzymały je uczennice klasy 8: Aleksandra Kwoka, Karolina Dworak i Martyna Chmaj.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A wszystkim uczniom życzymy bezpiecznego, zasłużonego wypoczynku, pełnego słońca!