NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH

Plan Lekcji

Klasa I

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

8.15 - 9.00

edukacja

wczesnoszkolna

9

edukacja

wczesnoszkolna

7

 

 

edukacja

wczesnoszkolna

9

wychowanie fizyczne

7

9.05 - 9.50

edukacja

wczesnoszkolna

9

wychowanie

fizyczne

7

edukacja

wczesnoszkolna

9

edukacja

wczesnoszkolna

9

edukacja

wczesnoszkolna

9

10.00-10.45

edukacja

wczesnoszkolna

9

edukacja

wczesnoszkolna

9

język angielski

9

język angielski

9

informatyka

9

11.00-11.45

wychowanie fizyczne

7

edukacja

wczesnoszkolna

9

religia

9

religia

9

edukacja

wczesnoszkolna

9

12.00-12.45

 

 

 

 

edukacja

wczesnoszkolna

9

edukacja

wczesnoszkolna

9

muzyka

9


Klasa II

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

8.15 - 9.00

edukacja

wczesnoszkolna

19

wychowanie

fizyczne

7

 

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

9.05 - 9.50

edukacja

wczesnoszkolna

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

wychowanie

fizyczne

19

muzyka

19

10.00-10.45

edukacja

wczesnoszkolna

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

wychowanie fizyczne

7

11.00-11.45

język angielski

19

religia

19

język

angielski

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

12.00-12.45

 

 

 

19

edukacja

wczesnoszkolna

19

 

 

informatyka

19

12.55-13.40                 religia 19

Klasa III

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

8.15 - 9.00

edukacja

wczesnoszkolna

8

edukacja

wczesnoszkolna

8

 

8

edukacja

wczesnoszkolna

8

muzyka

8

9.05 - 9.50

edukacja

wczesnoszkolna

8

edukacja

wczesnoszkolna

8

wychowanie

fizyczne

7

edukacja

wczesnoszkolna

8

wychowanie fizyczne

7

10.00-10.45

edukacja

wczesnoszkolna

8

język angielski

8

edukacja

wczesnoszkolna

8

edukacja

wczesnoszkolna

8

edukacja

wczesnoszkolna

8

11.00 -11.45

informatyka

8

edukacja

wczesnoszkolna

8

edukacja

wczesnoszkolna

8

wychowanie fizyczne

7

edukacja

wczesnoszkolna

8

12.00-12.45

 

 

religia

8

język angielski

8

 

 

religia

8


Klasa IV

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

8.15 - 9.00

język polski

14

historia

14

matematyka

14

muzyka

18

język  polski

12

9.05 - 9.50

wychowanie

fizyczne

7

język polski

13

przyroda

18

język angielski

18

godz. wych

14

10.00 -10.45

matematyka

14

przyroda

13

wychowanie

fizyczne

7

wychowanie

fizyczne

7

wych. do życia w rodzinie

18

11.00 -11.45

język polski

18

język angielski

18

plastyka

18

język polski

13

wychowanie

fizyczne

7

12.00 -12.45

 

 

matematyka

14

religia

12

matematyka

14

język

angielski

13

12.55 - 13.40     religia 13 informatyki 12     technika 12

Klasa V

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

8.15 - 9.00

język polski

13

wych. do zycia w rodzinie

12

technika

12

wychowanie

fizyczne

7

język polski

13

9.05 - 9.50

język angielski

12

historia

14

informatyka

14

muzyka

12

język polski

13

10.00 -10.45

wychowanie fizyczne

7

matematyka

14

matematyka

14

matematyka

14

historia

14

11.00 -11.45

matematyka

14

język polski

13

wych. fizyczne

7

geografia

18

plastyka

14

12.00 -12.45

 

 

wych. fizyczne

7

język polski

13

język angielski

15

biologia

18

12.55-13.40     godz. wych 14 religia 14     język angielski 13
13.45-14.30                 religia 14

Klasa VI

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
                     

8.15 - 9.00

język angielski

12

wych. do życia w rodzinie

12

 

 

wychowanie

fizyczne

7

język angielski

15

9.05 - 9.50

matematyka

14

geografia

15

muzyka

15

historia

15

matematyka

15

10.00-10.45

wych. fizyczne

7

język polski

15

język polski

13

język polski

13

język polski

15

11.00-11.45

technika

15

historia

14

wych. fizyczne

7

język angielski

15

plastyka

15

12.00-12.45

język polski

13

wych. fizyczne

7

matematyka

14

biologia

18

godz. wych

15

12.55-13.40     matematyka 14 religia 14     informatyka 15
13.45-14.30                 religia 14

Klasa VII

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.25-8.10 język polski 13  chemia 18     wych. fizyczne 7 plastyka 14

8.15-9.00

fizyka

18

geografia

13

fizyka

18

język angielski

12

historia

14

9.05-9.50

język polski

13

chemia

18

język polski

13

język polski

13

geografia

18

10.00-10.45

język angielski

13

historia

14

muzyka

18

matematyka

12

język niemiecki

12

11.00-11.45

matematyka

12

wych. fiz (ch)/

wdż (dz)

7/12

matematyka

14

informatyka

12

język polski

13

12.00-12.45

język niemiecki

12

język angielski

12

wych. fizyczne

7

religia

12

matematyka

12

12.55-13.40 wych. fiz. 7 biologia 18 wych. fiz. (dz) 7 religia 12 biologia 18
13.45-14.30     godz. wych. 12            

Klasa VIII

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.25 - 8.10     historia 14 wych. fizyczne 7     wych. fizyczne 7

8.15 - 9.00

wych. fizyczne

7

chemia

18

godz. wych.

13

język polski

13

fizyka

18

9.05 - 9.50

fizyka

18

zawodoznawstwo

12

język angielski

12

matematyka

14

EDB

12

10.00-10.45

język niemiecki

12

chemia

18

matematyka

12

historia

18

matematyka

13

11.00-11.45

język polski

13

wych. fiz (ch)/

wdż (dz)

7/

12

język polski

13

WOS

14

język angielski

12

12.00-12.45

matematyka

14

język polski

13

geografia

18

język polski

13

WOS

14

12.55-13.40 informatyka 13 język angielski 12 wych. fiz (dz) 7 biologia 18 język niemiecki 12
13.45-14.30     religia 13     religia 13    


Podręczniki

Klasa I

Przedmiot Wydawnictwo Autor Tytuł
Edukacja wczesnoszkolna Nowa Era Spółka z o.o.

Elżbieta Kacprzak, Anna Ładzińska, Małgorzata Ogrodowczyk, Grażyna Wójcicka, Krystyna Sawicka, Ewa Swoboda

Podręcznik zintegrowany do klasy I „Wielka przygoda”.  (cz. 1-4) 

Język angielski

Wyd. Oxford

 Sarah Howell  Lisa Kester-Dodgson

Podręcznik do j. angielskiego  „Explore Treetops” dla kl. 1 


Klasa II

Przedmiot Wydawnictwo Autor Tytuł
Edukacja wczesnoszkolna Nowa Era Spółka z o.o.

Elżbieta Kacprzak, Anna Ładzińska, Małgorzata Ogrodowczyk, Grażyna Wójcicka, Krystyna Sawicka, Ewa Swoboda

„Wielka przygoda”. Podręcznik
cz. 1 i 2

 „Wielka przygoda”. Matematyka. 
cz. 1 i 2

Język angielski

Wyd. Oxford

 Sarah Howell  Lisa Kester-Dodgson

Podręcznik do j. angielskiego „Explore Treetops” dla kl. 2 


Klasa III

Przedmiot Wydawnictwo Autor Tytuł
Edukacja wczesnoszkolna Nowa Era Spółka z o.o.

Elżbieta Kacprzak, Anna Ładzińska, Małgorzata Ogrodowczyk, Grażyna Wójcicka, Krystyna Sawicka, Ewa Swoboda

„Wielka przygoda”
Podręcznik cz. 1 i 2

 „Wielka przygoda”.
Matematyka. cz. 1 i 2

Język angielski

Wyd. Oxford

 Sarah Howell  Lisa Kester-Dodgson

Podręcznik do j. angielskiego „Explore Treetops” dla kl. 3 


Klasa IV

Przedmiot Wydawnictwo Autor         Tytuł       
Język polski     Nowa Era 

Anna Klimowicz,

Marlena Derlukiewicz

NOWE Słowa na start!

Podręcznik do języka polskiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Matematyka Nowa Era 

Marcin Braun,

Agnieszka Mańkowska,

Małgorzata Paszyńska

Matematyka z kluczem. Podręcznik dla klasy 4 szkoły podstawowej.

Część 1 i 2

Historia

Nowa Era

Bogumiła Olszewska,

Wiesława Surdyk-Fertsch,

Grzegorz Wojciechowski

Wczoraj i dziś.

Podręcznik do historii dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Przyroda
 
Nowa Era

Maria Marko-Worłowska,

Feliks Szlajfer,

Joanna Stawarz
Tajemnice przyrody.
Podręcznik dla klasy IV szkoły podstawowej 
Język angielski

Oxford University Press

Polska Sp. z o.o.

Philippa Bowen, Denis Delaney, 

Diana Anyakwo

Team Up Plus dla klasy IV

Informatyka

Nowa Era

Michał Kęska

Lubię to!

Podręcznik do informatyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Plastyka

Nowa Era

Jadwiga Lukas,

Krystyna Onak

Do dzieła!

Podręcznik do plastyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Muzyka

Nowa Era

Monika Gromek,

Grażyna Kilbach

Lekcja muzyki.

Podręcznik do muzyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Technika

Nowa Era

Lech Łabecki,

Marta Łabecka

Jak to działa?

Podręcznik do techniki dla klasy czwartej szkoły podstawowej


Klasa V

Przedmiot Wydawnictwo Autor         Tytuł       
Język polski     Nowa Era 

Anna Klimowicz,

Marlena Derlukiewicz

NOWE Słowa na start!

Podręcznik do języka polskiego dla klasy piątej szkoły podstawowej

Matematyka Nowa Era 

Marcin Braun,

Agnieszka Mańkowska,

Małgorzata Paszyńska

Matematyka z kluczem.

Podręcznik dla klasy piątej szkoły podstawowej.

Część 1 i 2

Historia

Nowa Era

Bogumiła Olszewska,

Wiesława Surdyk-Fertsch,

Grzegorz Wojciechowski

Wczoraj i dziś.

Podręcznik do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej

Geografia
 
Nowa Era

Feliks Szlajfer, Zbigniew Zaniewicz, Tomasz Rachwał,

Roman Malarz

Planeta Nowa.

Podręcznik do geografii dla klasy piątej szkoły podstawowej

Biologia Nowa Era Marian Sęktas, Joanna Stawarz

Puls życia.

Podręcznik do biologii dla klasy piątej szkoły podstawowej

Język angielski

Oxford University Press

Polska Sp. z o.o.
 

 

Sylvia Wheeldon, Tim Falla 


Steps  Plus dla klasy V

Informatyka

Nowa Era

Michał Kęska

Lubię to!

Podręcznik do informatyki dla klasy piątej szkoły podstawowej

Plastyka

Nowa Era

Jadwiga Lukas,

Krystyna Onak

Do dzieła!

Podręcznik do plastyki dla klasy piątejj szkoły podstawowej

Muzyka

Nowa Era

Monika Gromek,

Grażyna Kilbach

Lekcja muzyki.

Podręcznik do muzyki dla klasy piątej szkoły podstawowej

Technika

Nowa Era

Lech Łabecki,

Marta Łabecka

Jak to działa?

Podręcznik do techniki dla klasy piątej szkoły podstawowej


Klasa VI

Przedmiot Wydawnictwo Autor Tytuł
Język polski Nowa Era

Marlena Derlukiewicz

Anna Klimowicz

NOWE Słowa na start!

Podręcznik do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej.

Matematyka Nowa Era

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska

Małgorzata Paszyńska

Matematyka z kluczem

Podręcznik dla klasy szóstej szkoły podstawowej. Cz. 1 i 2

Historia
 
Nowa Era

Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch,

Grzegorz Wojciechowski

Wczoraj i dziś.

Podręcznik do historii dla klasy szóstej szkoły podstawowej

Geografia Nowa Era

Tomasz Rachwał, Roman Malarz,

Dawid Szczypiński

Planeta Nowa.

Podręcznik do geografii dla klasy szóstej szkoły podstawowej

Biologia Nowa Era Joanna Stawarz

Puls życia.

Podręcznik do biologii dla klasy szóstej szkoły podstawowej

Język angielski 

Oxford University Press

Polska

Sylvia Wheeldon, Tim Falla, Paul A. Davies, 

Paul Shipton

Steps Plus dla klasy VI
Informatyka Nowa Era Michał Kęska

Lubię to!

Podręcznik do informatyki dla klasy VI szkoły podstawowej

Plastyka Nowa Era

Jadwiga Lukas, Krystyna Onak

Do dzieła!

Podręcznik do plastyki dla klasy VI szkoły podstawowej

Technika Nowa Era Lach Łabecki, Marta Łabecka

Jak to działa?

Podręcznik do techniki dla klasy szóstej szkoły podstawowej

Muzyka Nowa Era Monika Gromek, Grażyna Kilbach

Lekcja muzyki.

Podręcznik do muzyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej


Klasa VII

Przedmiot Wydawnictwo Autor         Tytuł       
Język polski     Nowa Era 

Joanna Kościerzyńska,

Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc,

Agnieszka Gorzałczyńska-Mróz

 

NOWE Słowa na start!

Podręcznik do języka polskiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej

 

Matematyka Nowa Era 

Karolina Wej, Wojciech Babiański,

Ewa Szmytkiewicz,

Jerzy Janowicz,  Marcin Braun

 

Matematyka z kluczem.

Podręcznik dla klasy 7 szkoły podstawowej

 

Historia

Nowa Era

Jarosław Kłaczkow, Anna Łaszkiewicz,

Stanisław Roszak

 

Wczoraj i dziś. Podręcznik do historii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Geografia
 
Nowa Era

Roman Malarz, Mariusz Szubert,

omasz Rachwał

Planeta Nowa.

Podręcznik do geografii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Fizyka Nowa Era

Ornat, Teresa Kulawik,

Maria Nowotny-Różańska

Spotkania z fizyką.

Podręcznik dla klasy 7 szkoły podstawowej

Chemia Nowa Era

Jan Kulawik,

Teresa Kulawik, Maria Litwin

Chemia Nowej Ery.

Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Biologia Nowa Era Małgorzata Jefimow

Puls życia.

Podręcznik do biologii dla klasy 7 szkoły podstawowej

Język angielski

Macmillan Polska Sp. z o.o.

Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles

Repetytorium ósmoklasisty cz. 1- podręcznik do języka angielskiego
Język niemiecki Wydawnictwo "LektorKlett"

Giorgio Motta, Aleksandra Kubicka,

Jacek Betleja, Katarzyna Bizukojć, 

Sławomira Kołsut,  Daria Miedziejko

 

Magnet smart 1

Informatyka

Nowa Era

Grażyna Koba

 

Lubię to!

Podręcznik do informatyki dla klasy 7 szkoły podstawowej

Plastyka

Nowa Era

Marta Ipczyńska,

Natalia Mrozkowiak

Do dzieła!

Podręcznik do plastyki dla klasy siódmej szkoły podstawowej

 

Muzyka

Nowa Era

Monika Gromek,

Grażyna Kilbach

Lekcja muzyki.

Podręcznik do muzyki dla klasy siódmej szkoły podstawowej


Klasa VIII

Przedmiot Wydawnictwo Autor         Tytuł       
Język polski     Nowa Era 

Joanna Kościerzyńska,

Małgorzata Chmiel,

Maciej Szulc,

Agnieszka Gorzałczyńska-Mróz

 

NOWE Słowa na start!

Podręcznik do języka polskiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej

 

Matematyka Nowa Era 

Karolina Wej,

Wojciech Babiański,

Ewa Szmytkiewicz,

Jerzy Janowicz,  Marcin Braun

Matematyka z kluczem.

Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej

 

Historia

Nowa Era

Robert Śniegocki, Agnieszka Zielińska

 

Wczoraj i dziś. Podręcznik do historii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Geografia
 
Nowa Era

Tomasz Rachwał, Dawid Szczypiński

Planeta Nowa.

Podręcznik do geografii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Fizyka Nowa Era

Grażyna Francuz-Ornat. Teresa Kulawik, Maria Nowotny-Róźańska

Spotkania z fizyką.

Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej

Chemia Nowa Era

Jan Kulawik,

Teresa Kulawik, Maria Litwin

Chemia Nowej Ery.

Podręcznik dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Biologia Nowa Era Beata Sągin, Andrzej Boczarowski, Marian Sęktas Puls życia. Podręcznik do biologii dla klasy ósmej szkoły podstawowej
Język angielski

Macmillan Polska Sp. z o.o.

Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles
Repetytorium ósmoklasisty - podręcznik do języka angielskiego
Język niemiecki Wydawnictwo "LektorKlett"

Giorgio Motta, Aleksandra Kubicka,

Jacek Betleja, Katarzyna Bizukojć, 

Sławomira Kołsut,  Daria Miedziejko

Magnet smart 2

Informatyka

Nowa Era

Grażyna Koba

 

Lubię to! Podręcznik do informatyki dla klasy 8 szkoły podstawowej

Edukacja dla bezpieczeństwa

Nowa Era

Jarosław Słoma

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej

 

Wiedza o społeczeństwa 

Nowa Era

Iwona Janicka, Arkadiusz Janicki, Aleksandra Kucia-Maćkowska, Tomasz Maćkowski

Dziś i jutro. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla szkoły podstawowej



Zajęcia dodatkowe

Klasa I

Zajecia Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel prowadzacy zajecia

Kółko taneczne

wtorek 12.55 - 13.40 mgr Monika Czapka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek 12.00 - 12.45 mgr Monika Czapka

Kółko języka angielskiego

środa 08.15 - 09.00 mgr Monika Partyka
Kółko artystyczne poniedziałek 12.00 - 12.45 mgr Krystyna Berdel
Szkolne Koło Sportowe poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Dawid Bańkowski

Klasa II

Zajecia Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel prowadzacy zajecia

Kółko taneczne

wtorek 12.55 - 13.40 mgr Monika Czapka

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

poniedziałek 12.55 - 13.40 mgr Kinga Murias

Zajęcia rozwijające kompetencje

emocjonalno-społeczne

środa 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias

Kółko języka angielskiego

środa 08.15 - 09.00 mgr Monika Partyka
Kółko artystyczne poniedziałek 12.00 - 12.45 mgr Krystyna Berdel
Szkolne Koło Sportowe poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Dawid Bańkowski

Klasa III

Zajecia Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel prowadzacy zajecia

Kółko taneczne

wtorek 12.55 - 13.40 mgr Monika Czapka

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

poniedziałek 12.55 - 13.40 mgr Kinga Murias

Zajęcia rozwijające kompetencje

emocjonalno-społeczne

środa 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias

Kółko języka angielskiego

środa 08.15 - 09.00 mgr Monika Partyka
Kółko artystyczne poniedziałek 12.00 - 12.45 mgr Krystyna Berdel
Szkolne Koło Sportowe poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Dawid Bańkowski

Klasa IV

Zajecia Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel prowadzacy zajecia

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki

czwartek 12.55  13.40 mgr Agnieszka Bajek
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego poniedziałek 12.00 - 12.45 mgr Regina Niemiec
Kółko języka niemieckiego poniedziałek 07.25 - 08.10 mgr Renata Partyka

Szkolne Koło Sportowe

poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Dawid Bańkowski

Zajęcia rozwijające kompetencje

emocjonalno-społeczne

środa 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias

 


Klasa V

Zajecia Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel prowadzacy zajecia

Kółko rozwijające zainteresowania

wtorek 12.55  13.40 mgr Janina Gaweł
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego poniedziałek 12.00 - 12,45 mgr Regina Niemiec
Kółko języka niemieckiego poniedziałek 07.25 - 08.10 mgr Renata Partyka

Szkolne Koło Sportowe

poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Dawid Bańkowski

Zajęcia rozwijające kompetencje

emocjonalno-społeczne

środa 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias

Klasa VI

Zajecia Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel prowadzacy zajecia

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki

czwartek 12.55  13.40 mgr Agnieszka Bajek
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Regina Niemiec
Kółko języka niemieckiego poniedziałek 07.25 - 08.10 mgr Renata Partyka

Szkolne Koło Sportowe

poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Dawid Bańkowski

Zajęcia rozwijające kompetencje

emocjonalno-społeczne

środa 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias

Klasa VII

Zajecia Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel prowadzacy zajecia

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki

piątek 13.45 - 14.30 mgr Agnieszka Bajek
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Regina Niemiec

Szkolne Koło Sportowe

poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Dawid Bańkowski

Zajęcia rozwijające kompetencje

emocjonalno-społeczne

środa 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias

Klasa VIII

Zajecia Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel prowadzacy zajecia

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki

piątek 13.45 - 14.30 mgr Agnieszka Bajek
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego środa 12.55 - 13.40 mgr Faustyna Ząbczyk-Olchowy
Kółko języka polskiego czwartek 07.25 - 08.10 mgr Faustyna Ząbczyk-Olchowy
Kółko języka angielskiego poniedziałek 07.25 - 08.10 mgr Monika Partyka

Szkolne Koło Sportowe

poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Dawid Bańkowski

Zajęcia rozwijające kompetencje

emocjonalno-społeczne

środa 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne poniedziałek 13.45 - 14.30 mgr Kinga Murias