List od Pana Prezydenta
Nasza szkoła otrzymała list od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy

Jesienne rozgrywki sportowe.
2019-01-02
Listopad i grudzień okazał się bardzo napięty pod względem rozgrywek sportowych dla reprezentacji naszej szkoły.

Wigilia szkolna 2018
2018-12-21
W piątek 21 grudnia, tuż przed rozpoczynającą się przerwą świąteczną w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe.

Udział w Jesiennym Pikniku Naukowym na Uniwersytecie Rzeszowskim
2018-12-14
W piątek, 14 grudnia uczniowie klas IV- VIII wzięli udział w „Skrzydlatorium” – Jesiennym Pikniku Naukowym zorganizowanym przez Uniwersytet Rzeszowski i Stowarzyszenie EKOSKOP.

„Złóż życzenia Marszałkowi”. Urodzinowa kartka do Józefa Piłsudskiego
2018-12-13
W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Złóż życzenia Marszałkowi”. Akcja została przeprowadzona w ramach Programu Szkoła Niepodległej, w którym bierzemy udział. Program jest prowadzony przez Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej, pod honorowym patronatem Ministerstwo Edukacji Narodowej.

BOŻONARODZENIOWE ŻYCZENIA DLA ŻOŁNERZY ARMII KRAJOWEJ
2018-12-11
Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o żołnierzach kombatantach AK i wykonali dla Nich kilkadziesiąt kolorowych kartek świątecznych

Gminny Konkurs Anglojęzyczny „The World of English”
2018-12-11
Dnia 11 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji anglojęzycznego konkursu literacko-plastycznego „The World of English” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Trzcianie we współpracy z Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie, pod patronatem Wójta Gminy Świlcza.

XIX WOJEWÓDZKI KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ „KOLĘDNICY – WĘDROWNICY”
2018-12-07
7 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu „Kolędnicy Wędrownicy”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem. Głównym celem konkursu było kultywowanie i podtrzymywanie tradycji związanych z narodową kulturą i obrzędowością regionalną.