MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY  „DANUTA SIEDZIKÓWNA PS. INKA”
2022-01-16
W bieżącym roku szkolnym odbyła się IV edycja konkursu historycznego. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas VI – VIII. Zadaniem tegorocznego konkursu było wykonanie plakatu związanego z postacią Danuty Siedzikówny ps. Inka.

Razem na Święta 2021
2021-12-22
Akcja „Razem na święta” została ogłoszona przez MEiN już po raz czwarty. Do udziału w akcji zostały zaproszone szkoły w kraju, szkoły polonijne i polskie szkoły za granicą.

Ogólnopolski Konkurs Świąteczny „Mikołaj potrzebuje pomocy”
2021-12-17
Święty Mikołaj zapomniał, w jaki dzień ma rozdać prezenty. Aby 24 grudnia brak prezentów pod choinką nie sprawił przykrości milionom dzieci na całym świecie, należało Mikołajowi rozruszać umysł i przygotować dla niego zadanie, którego rozwiązaniem będzie liczba 2412.

Wyjazd do parku trampolin
2021-12-15
15 grudnia uczniowie z naszej szkoły udali się do wyjątkowego miejsca - pojechali do parku trampolin „FLYPARK” w Rzeszowie.

Mikołajkowy wyjazd do „Fantazji”
2021-12-06
6 grudnia uczniowie klas I – III uczestniczyli w wycieczce do Centrum Zabaw „Fantazja” w Rzeszowie.

KONKURS PLASTYCZNY „NAMALUJ HISTORIĘ DZIADKÓW”.
2021-12-02
Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie pod hasłem „Namaluj historię dziadków”.

Warsztaty z Edukido
2021-11-30
30 listopada uczniowie klas 1-3 na warsztatach z Edukido budowali modele samochodów z klocków LEGO.

Andrzejki w klasie piątej
2021-11-29
Andrzejki to niezwykły dzień, pełen wróżb i magii. Stanowi świetną okazję do dobrej zabawy w gronie znajomych.