Gminny Konkurs z Języka Angielskiego „The World of English”
2020-11-24
Uczennica klasy VII naszej szkoły – Martyna Chmaj zdobyła I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna.

LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PAPIESKIEGO „Z WADOWIC DO ŚWIĘTOŚCI”
2020-11-21
17 listopada odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu „Z Wadowic do Świętości”.

„WIEDZĄ DZIECI JAK SEGREGOWAĆ ŚMIECI” – KONKURS PLASTYCZNY
2020-11-18
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w Trzcianie oraz P.H.P.U. Zagroda sp. z o. o. w Strzyżowie.

WYRÓŻNIENIA W XVII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE „ŚWIĘTY HUBERT WZOREM WSPÓŁCZESNEGO EKOLOGA”
2020-11-17
Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym. Konkurs został objęty patronatem Polskiego Związku Łowieckiego w Rzeszowie, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Głogowa Małopolskiego.

102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.
2020-11-12
11 listopada 1918 r., po 123 latach niewoli, Polska powróciła na mapę Europy jako suwerenne państwo. W wyniku upadku potęg zaborczych w I wojnie światowej i własnych działań Polska po wielu dziesięcioleciach odzyskała niepodległość.

WOJEWÓDZKI KONKURS PAPIESKI „Z WADOWIC DO ŚWIĘTOŚCI”
2020-11-09
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach oraz Gminne Centrum Kultury w Trzcianie. Motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest : „Jan Paweł II – „Totus Tuus”.

PROJEKT  „POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA PRZEJSCIACH DLA PIESZYCH W OBRĘBIE SZKÓŁ NA TERENIE GMINY ŚWILCZA”
2020-11-02
Gmina Świlcza otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w obrębie szkół na terenie gminy Świlcza” w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”

Pasowanie uczniów klasy I na czytelników.
2020-10-29
29 października 2020 roku w poczet czytelników biblioteki szkolnej zostali przyjęci uczniowie klasy pierwszej.

Przerwa na czytanie
2020-10-22
Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. zorganizowała akcję bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. „Przerwa na czytanie”