Dzień Otwarty Szkoły
2019-03-18
Na wstępie pani dyrektor Janina Gaweł przywitała zebranych i przedstawiła rodzicom i dzieciom prezentację multimedialną dotyczącą oferty edukacyjnej i opiekuńczej szkoły oraz całokształt działalności placówki.

YAMAHA – AUDYCJA MUZYCZNA
2019-03-08
W czasie spotkania dzieci poznały różne rodzaje instrumentów perkusyjnych (bum – bum rurki, czuringa, kij deszczowy, kongi, guira, cowbell – krowi dzwonek, bongosy, śpiewające misy z Tybetu darbuka, djembe, guiro drewniana żaba, kuika, agogo,), a także poznali taniec kapuera. Mogliśmy podziwiać grę na tych wspaniałych instrumentach.

OBCHODY NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
2019-03-07
Wierzę dziś bardziej niż kiedykolwiek że idea Chrystusowa zwycięży i Polska niepodległość odzyska, a pohańbiona godność ludzka zostanie przywrócona (płk. Łukasz Ciepliński – jeden z grypsów)

Biskup Edward Białogłowski odwiedził naszą szkołę.
2019-03-04
W poniedziałek 4 marca 2019 r. naszą szkołę odwiedził szczególny gość – jego Ekscelencja ks. bp. Edward Białogłowski w asyście towarzyszących mu duszpasterzy – ks. proboszcza Józefa Książka oraz ks. dziekana Mariusza Makuszewskiego.

Narty
2019-02-25

NASZA SZKOŁA WŚRÓD ZDOBYWCÓW CERTYFIKATU „SZKOŁY NIEPODLEGŁEJ”
2019-02-21
8 lutego w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Konkursu zorganizowanego przez Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W tej podniosłej uroczystości uczestniczyli między innymi: Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski oraz Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Podczas gali nastąpiło wręczenie certyfikatów „Szkoły Niepodległej”.

POMOC DLA SCHRONISKA KUNDELEK
2019-02-20
„Uczyńmy wszystko, by ich los był lepszym. Sprawmy, by poczuły się bezpiecznymi i kochanymi”.

MAMY NOWE KLASY I GABINET HIGIENISTKI
2019-02-17
Zakończył się remont nowych sal i ich adaptacja na potrzeby szkoły.

SLEEVEFACE – UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ
2019-02-17
W naszej szkole w ramach promowania czytelnictwa odbyła się kolejna akcja pt.: „SLEEVEFACE – UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ”. Miała ona na celu rozwijać zainteresowania ucznia oraz popularyzować czytanie książek poprzez zainteresowanie grafiką dzieła literackiego w niekonwencjonalny sposób.