Podsumowanie programu
2024-03-07

Podsumowanie programu

Zakończyliśmy udział w projekcie "Native Speaker w każdej szkole" zorganizowanym przez szkołę językową Tutlo.

Nauczyciel języka angielskiego p. Monika Partyka wraz ze szkołą angielskiego online Tutlo, w ramach programu dla klas IV-VIII ,,Native speaker w każdej szkole", zorganizowali warsztaty z Native Speakerem na żywo.

Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła była częścią tego innowacyjnego przedsięwzięcia, umożliwiając naszym uczniom regularny kontakt z native speakerem podczas zajęć z angielskiego. Była to nie tylko wyjątkowa szansa na doskonalenie umiejętności językowych, ale także krok w kierunku pokonywania barier językowych i urozmaicania procesu nauki. Dzięki programowi mieliśmy okazję porozmawiać  z lektorami z Anglii, USA, Filipin czy RPA, dzieliliśmy się swoimi zainteresowaniami na temat muzyki i filmu, doskonaliliśmy słownictwo dotyczące gotowania oraz opisu osób. Wszystkie klasy z naszej szkoły miały okazję skorzystać z takich lekcji.

Bardzo dziękujemy szkole językowej Tutlo za możliwość udziału w tym wyjątkowym projekcie!