Półfinalista
2024-02-20

Półfinalista "Mam Talent" w naszej szkole

Naszą szkołę odwiedził polski artysta, cyrkowiec i kuglarz, półfinalista programu „Mam Talent” - Sebastian Frodyma.

Sebastian to 21 letni, pochodzący z Rzeszowa, a mieszkający w Legnicy, kuglarz. Ćwiczył samodzielnie oraz na konwentach kuglarskich wymieniając doświadczenia. Oprócz żonglerki, specjalizuje się w manipulacjach obręczami oraz żonglerce kontaktowej. Obecnie stara się żyć ze swojej pasji, dlatego często prowadzi warsztaty z zakresu kuglarstwa i tańca.

Uczniowie naszej szkoły poznali od środka sztukę cyrkową, teatralną, a także triki jakie można wykonywać przy pomocy różnych przedmiotów. Uczniowie bardzo entuzjastycznie podeszli do spotkania, zadawali pytania, próbowali ”kręcenia kółkami". Było dużo śmiechu i zabawy.