XVIII Piknik Rodzinny
2024-06-09

XVIII Piknik Rodzinny

W minioną niedzielę 9 czerwca 2024 r. odbył się XVIII Piknik Rodzinny zorganizowany przez naszą szkołę.

Impreza miała miejsce na placu obok szkoły bezpłatnie użyczonym przez Pana Tadeusza Wąsika i Panią Marię Janusz.

Piknik rodziny był wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło wielu mieszkańców Bratkowic oraz okolicznych miejscowości. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, pracowników szkoły oraz wsparciu rodziców, a także życzliwości i szczodrości wielu osób prywatnych, firm i instytucji udało się stworzyć prawdziwie rodzinny i przyjazny klimat.

Uroczystość zainaugurowała Pani Dyrektor Danuta Rudzka, która na wstępie powitała zebranych gości, przedstawiła sponsorów oraz dokonała uroczystego otwarcia festynu.

Podczas pikniku dzieci zaprezentowały swoje talenty artystyczne Umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie naszych uczniów dostarczyły wiele radości i emocji. Dodatkowo, mieliśmy okazję podziwiać profesjonalne występy zaproszonych gości: Zespołu Ludowego "Pułanie" i zespołu tanecznego “Koloret”, pokaz strażacki z instruktażem udzielania pierwszej pomocy oraz prezentację umiejętności psów policyjnych. Strzelcy zaprezentowali survival oraz przygotowali tor przeszkód, co bardzo zainteresowało młodzież. Ponadto na miejscu było wiele atrakcji dla najmłodszych, takich jak dmuchańce, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki oraz plac zabaw. Na imprezie nie zabrakło pysznego jedzenia: zapiekanki, chleb ze smalcem, ciepła kiełbasa, grochówka, popcorn, wata cukrowa, gofry i lody oraz napoje.

Wyczekiwanym wydarzeniem był coroczny mecz koszykówki pomiędzy rodzicami a uczniami. Walka była zacięta, jednak ostatecznie to uczniowie wygrali spotkanie, co sprawiło im ogromną radość, jednocześnie stało się również dumą rodziców i sukcesem trenera obu drużyn Pana Dawida Bańkowskiego.

Na zakończenie pikniku odbyła się zabawa taneczna przy muzyce która trwała do późnych godzin wieczornych. Impreza była okazją do integracji naszej szkolnej społeczności - uczniowie, rodzice, absolwenci i sympatycy naszej szkoły zebrali się razem, by wspólnie spędzić czas i świetnie się bawić. "Zamówiona” pogoda i liczne atrakcje sprawiły, że nikt nie mógł narzekać na nudę.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego wydarzenia oraz zaangażowaniu w jego realizację.

Dziękujemy Rodzicom i Członkom Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły “Nasza Trójka” w Bratkowicach za zaangażowanie, pomysły, energię oraz poświęcony czas. Dzięki Wam piknik okazał się być wielkim sukcesem - zarówno dorośli, jak i dzieci świetnie się bawili i miło spędzili czas ze sobą.

Serdecznie dziękujemy także naszym sponsorom, którzy przekazując towary i gadżety oraz wsparcie finansowe umożliwili nam zorganizowanie pikniku w tak wspaniałej formie:

1. Gmina Świlcza

2. Gminne Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu w Trzcianie

3. Państwo Joanna i Dawid Homa

4. Pan Tomasz Wojton

5. Państwo Agata i Wojciech Słowikowie

6. Państwo Ewelina i Paweł Leniartowie

7. Pan Paweł Kwoka

8. Centrum Medyczne SUMED w Głogowie Młp.

9. Cukiernia- Piekarnia Radosław Rak - Zaczernie

36. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie

37. Siłownia FOX GYM w Bratkowicach

38. Sklep MARKET - VITA w Bratkowicach

39. Pan Paweł Przybyło. Stacja Kontroli Pojazdów w Widełce.

40. Pan Daniel Przywara. Uprawa Grzybów „GRZYB – MIX” w Bratkowicach

41. Pani Anna Kula – Studio Fotograficzne w Rzeszowie

42. Pan Krzysztof Marek

43. Pan Marcin Górski

44. Firma SYLVECO – kosmetyki naturalne w Trzcianie

45. Państwo Karolina i Mateusz Ząbczykowie

46. Państwo Sylwia i Dariusz Lisowie

47. Pani Joanna Mazan

48. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głogowie Młp.

49. Państwo Natalia i Marcin Kiełb

50. Pani Anna Matuszkiewicz – Firma „Torty od Ani” w Bratkowicach

51. Państwo Agnieszka i Andrzej Przywara

52. Państwo Jadwiga i Paweł Szczepańscy

53. Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego

54. Pan Piotr Pięta - Firma Clima Servis w Bratkowicach

55. Pani Katarzyna Oliwa – Salon Fryzjerski Anglez

56. Pani Daria Bielenda – Studio Fotograficzne w Rudnej Wielkiej

57. Spółka Pastwiskowa w Bratkowicach

58. Pan Jerzy Szulc. Foto-Hurt w Rzeszowie.

59. Pani Izabela Sum – Salon Kosmetyczny w Bratkowicach

60. Państwo Aldona i Marcin Cyło

61. Państwo Jolanta i Dariusz Bednarzowie

62. Państwo Alina i Marek Kowalowie

63. Kwiaciarnia Cuda Wianki w Rzeszowie

64. Firma LUMBERMAN w Bratkowicach

65. Piekarnia Kolbuszowska Jan Cisło

66. Piekarnia „Marzenie” Cecylia Róg-Gąsior w Trzcianie

67. Piekarnia WM-ka w Kolbuszowej. Witold Węgrzyn.

68. Centrum Medyczne „Medyk”

69. Państwo Danuta i Grzegorz Żuczek

70. NEXET – Dostawca Internetu, telewizji, telefonu i GSM

71. Pan Robert Kopera – Producent Mebli w Bratkowicach

72. Centrum Medyczne MEDYK w Rzeszowie

73. Firma PCG Academia w Rzeszowie

Państwa hojność i życzliwość sprawiły, że nasze wydarzenie było jeszcze bardziej udane - mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie przy organizacji kolejnych wydarzeń.

Dziękujemy również wszystkim sympatykom naszej szkoły za wszelką pomoc w organizacji naszego pikniku rodzinnego. Dzięki Waszej zaangażowanej pracy oraz wsparciu udało nam się stworzyć niesamowitą atmosferę i niezapomniane chwile dla naszej szkolnej społeczności.

Piknik rodziny był niezapomnianym wydarzeniem, które pozwoliło wzmocnić więzi społeczne. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pikniku, dzięki Wam był to niezapomniany dzień!