NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Pożegnanie klasy VIII
2024-06-21

Pożegnanie klasy VIII

Pożegnanie klasy VIII to zawsze wyjątkowy moment w życiu uczniów. Po wielu latach nauki i wspólnych przeżyć przyszedł czas, by rozstać się z nauczycielami oraz kolegami i opuścić mury szkoły…

Kilka dni wcześniej uczniowie klasy VII i VIII zorganizowali wspólną dyskotekę, na której mogli raz jeszcze wszyscy razem bawić się i wspominać wspólne chwile.

Najważniejsza uroczystość dla ósmoklasistów odbyła się podczas zakończenia roku szkolnego, wówczas nastąpiło wręczenie świadectw i dyplomów. Był to uroczysty moment pożegnania ze szkołą podstawową i przygotowania się do nowego etapu życia w szkole średniej. Każdy uczeń otrzymując swoje świadectwo dostał także do ręki klucz do nowych możliwości i wyzwań. Odbyło się oficjalne przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom oraz część artystyczna - nie jednej osobie na sali zakręciła się łezka w oku.

Pożegnanie klasy VIII to nie tylko koniec, lecz także nowy początek, który pozostawi trwałe wspomnienia. Wszystkim Absolwentom życzymy, aby dostali się do wymarzonych szkół i osiągali same sukcesy. Powodzenia!

GALERIA ZDJĘĆ