NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Zakończenie roku szkolnego 2023/24
2024-06-21

Zakończenie roku szkolnego 2023/24

W piątek 21 czerwca roku uczniowie usłyszeli ostatni dzwonek kończący rok szkolny. Uroczystości w tym dniu rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym w Bratkowicach o godzinie 8:00. Na godzinę 9:00 uczniowie wraz z rodzicami przybyli do szkoły odebrać świadectwa.

Tego dnia wręczono także nagrody tym uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Stypendium Wójta Gminy Świlcza za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

Oskar Kiełb i Rozalia Słowik z klasy IV,

Adam Lis, Kamil łyczko i Lidia Szopa z klasy V,

Julia Dworak i Łucja Szczepańska z klasy VI,

Natalia Płatek z klasy VII,

Krzysztof Krupa, Zuzanna Pałka, Emilia Szczepanik i Nicola Warzybok z klasy VIII.

W kategorii osiągnięcia sportowe stypendium otrzymała Paulina Nowak z klasy VI.

Tradycją naszej szkoły jest wręczenie pucharu klasie, która uzyskała najwyższą średnią - w tym roku szkolnym puchar ten zachowała klasa IV. Podczas szkolnych uroczystości odbyło się pożegnanie najstarszych koleżanek i kolegów - młodsi uczniowie przedstawili piękną część artystyczną. Zakończenie roku szkolnego to zawsze czas refleksji, wspomnień i podsumowań. To moment, kiedy uczniowie mogą powiedzieć "do zobaczenia" swoim nauczycielom i kolegom, a także zakończyć pewien etap swojego życia. To także czas, kiedy można podziękować wszystkim za wszelką pomoc, jakiej udzielili naszej szkole przez cały rok.

Życzymy wszystkim uczniom udanych wakacji, zasłużonego odpoczynku i powodzenia w nowym roku szkolnym!