LAUREACI OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ
2017-06-21

W marcu 2017 r. chętni uczniowie klas I-III oraz IV-VI wzięli udział w semestralnej edycji ogólnopolskich konkursów organizowanych przez Centrum Edukacji Szkolnej. Wykazując się dużą wiedzą i umiejętnościami w zakresie poszczególnych przedmiotów uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsca wraz z grawerowanymi dyplomami i nagrodami książkowymi, dyplomy laureata oraz wyróżnienia.

Konkurs ZUCH – edukacja zintegrowana

W dniu 2. marca swoją wiedzę i umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej sprawdzali uczniowie: Aleksandra Irzeńska, Krzysztof Krupa, Zuzanna Pałka, Karol Surowiec, Emilia Szczepanik, Nicola Warzybok (klasa I), Blanka Bachórz, Cyprian Bednarz, Amelia Przywara (klasa II), Martyna Chmaj, Karolina Dworak, Krystian Madej, Marcel Puklicki (klasa III).

Wszyscy uczestnicy konkursu uzyskali wysokie wyniki w ogólnopolskich zmaganiach. Najwyższe miejsca zdobyli uczniowie:

Krzysztof Krupa – klasa I (4 miejsce) – dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Nicola Warzybok – klasa I (4 miejsce) – dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Emilia Szczepanik – klasa I (5 miejsce) – dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Cyprian Bednarz – klasa II (7 miejsce) – dyplom laureata,

Karol Surowiec – klasa I (8 miejsce) – dyplom laureata,

Zuzanna Pałka – klasa I (15 miejsce) – dyplom laureata.

Konkurs ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 3. marca uczniowie: Aleksandra Irzeńska, Zuzanna Pałka, Karol Surowiec, Emilia Szczepanik, Nicola Warzybok (klasa I), Blanka Bachórz, Cyprian Bednarz (klasa II), Martyna Chmaj, Karolina Dworak, Krystian Madej, Marcel Puklicki (klasa III) sprawdzali swoją znajomość słownictwa, struktur gramatycznych, konstrukcji i wyrażeń językowych o różnej skali trudności w konkursie z języka angielskiego.

Wszyscy uczestnicy konkursu zajęli wysokie miejsca w ogólnopolskim rankingu. Największą wiedzą i umiejętnościami wykazali się uczniowie:

Zuzanna Pałka – klasa I (1 miejsce) – grawerowany dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Cyprian Bednarz – klasa II (5 miejsce) – dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Nicola Warzybok – klasa I (14 miejsce) – dyplom laureata.

Konkurs GALILEO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 6. marca uczniowie klasy IV, V i VI zmierzyli swoje siły w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego obejmującym zagadnienia z zakresu struktur gramatycznych, leksykalnych, sprawdzającym rozumienie tekstów pisanych, znajomość funkcji językowych oraz w klasie V i VI weryfikującym wiadomości dotyczące krajów anglojęzycznych.

Uczestnicy konkursu: Mikołaj Buda, Krystian Kardyka, Julia Kopeć, Bartosz Olbrot (klasa IV), Mikołaj Bachórz, Miłosz Buda, Jakub Kopeć, Gabriela Rokosz, Magdalena Surowiec (klasa V), Kacper Madej, Oliwer Nguyen Thanh, Damian Płatek (klasa VI) bardzo dobrze poradzili sobie z pytaniami konkursowymi uzyskując, w zdecydowanej większości, znacznie wyższą liczbę punktów niż średnia liczba punktów wszystkich uczestników konkursu.

Najwyższe miejsca w konkursie uzyskali:

Mikołaj Buda – klasa IV (13 miejsce) – dyplom wyróżnienia,

Kacper Madej – klasa VI (15 miejsce) – dyplom wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!