Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18
2017-09-04

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

Za nami czas letnich wakacji, a przed nami czas zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Po beztroskim leniuchowaniu nadszedł czas na naukę.

Inauguracja nowego roku szkolnego 2017/18 rozpoczęła się 4 września od mszy św. w naszym kościele parafialnym, która została odprawiona przez ks.  Witolda Pazdana.

Nowy rok szkolny w naszej szkole zaczął się uroczystym apelem o godz. 9.30. Na sali gimnastycznej spotkali się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Janina Gaweł – dyrektor szkoły. Przywitała serdecznie uczniów, zwłaszcza pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz rodziców i grono pedagogiczne. Zapoznała zebranych z organizacją pracy szkoły oraz zmianami jakie właśnie wchodzą w życie w związku z reformą edukacji. Życzyła wszystkim uczniom – sukcesów i mile spędzonych chwil w murach naszej szkoły, zaś nauczycielom -  satysfakcji z wykonywanej pracy.

Następnie uczniowie udali się do klas gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.