PIKNIK RODZINNY
2018-06-15

PIKNIK RODZINNY

10 czerwca b.r., w niedzielne popołudnie, odbył się w naszej szkole już 14 Piknik Rodziny.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 występami uczniów naszej szkoły. Wszystkie klasy pod opieką nauczycieli przygotowały bogaty program, na który złożyły się inscenizacje, piosenki i tańce. Program artystyczny urozmaiciły gościnne występy zespołu tanecznego „Koloret”,  prowadzonego przez Panią Ewę Chmaj. Grupy taneczne w różnym wieku, w pięknych strojach, zaprezentowały bogate układy taneczne. W zespole tańczyli także nasi uczniowie i absolwenci. Widzowie mieli również okazję zobaczyć występy grupy karateków pod opieką trenera Pana Pawła Kardysia. Dla wszystkich uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji. Był bogaty bufet; grillowane kiełbaski, karkówka, kaszanka, a także pyszne ciastka, różnorodne napoje, lody, prażona kukurydza i zapiekanki. Można było nabyć cegiełki z fantami. Wśród dzieci największym powodzeniem cieszyły się zabawy na dmuchanym zamku, zjeżdżalni ale najbardziej oblężone były kule w basenie. Chętni mogli brać udział w sprawnościowych konkursach i zabawach takich np. jak przeciąganie liny, kręcenie obręczy, zespołowe rysowanie, czy zabawy z chustą integracyjną. Za udział w konkursach uczestnicy otrzymywali nagrody w postaci słodyczy i drobnych upominków.

Piknik Rodzinny 2018 zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy Świlcza Pan Adam Dziedzic, zastępca wójta Pan Sławomir Styka, Pani Małgorzata Nowińska-Zgurska – kierownik Oddziału Jakości i Zarządzania Oświatą Podkarpackiego Kuratora Oświaty, radny powiatu Pan Sławomir Miłek, radni z Bratkowic, ksiądz Witold Pazdan,  ksiądz Mariusz Jeż, przewodnicząca KGW Pani Maria Nowożeńska,  emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły oraz sponsorzy i przyjaciele szkoły.

O godzinie 19.00 odbyło się losowanie nagród dodatkowych, a później do 21.30 trwała zabawa dla dzieci pod kierownictwem animatorki. Cały dzień była piękna letnia pogoda, więc wszyscy uczestnicy pikniku miło spędzili niedzielne popołudnie i wieczór, świetnie bawiąc się, racząc smakołykami i na miłych towarzyskich pogawędkach.

Dyrekcja Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „Nasza Trójka” w Bratkowicach serdecznie dziękują rodzicom i pracownikom szkoły za przygotowanie i obsługę imprezy. Gorąco dziękujemy wszystkim sponsorom za finansową i materialną pomoc.

Sponsorami Pikniku Rodzinnego 2018

- Delikatesy Centrum z Bratkowic,

- Pan Krzysztof i Mateusz Ciszewski – Restauracja „Zacisze” w Bratkowicach

- Spółka Pastwiskowa Bratkowice Koniec Piaski

- Pan Adam Smajdor, Firma DREWNEX Handel drewnem Bratkowice 13 A

-  BRATCAR sp. Z o. o. Bratkowice 401 H wymiana opon samochodowych i nie tylko

- Państwo  Barbara i Maciej Buda

- Pani Ewelina Leniart, Mobilny Salon Kosmetyczny „EL” Bratkowice 48

- Pan Paweł Leniart, Mechanika Pojazdowa Bratkowice 48

- Państwo Bernadeta i Paweł Kwoka

- Państwo Daniel i Wioletta Przywara

- Sklep EMPIK w Galerii Rzeszów

- Państwo Elżbieta i Roman Witowie

- Podkarpacka Grupa Produkcji Borówki Amerykańskiej „Elliot”

- Urząd Gminy Świlcza

- Państwo Joanna i Dawid Homa

- Firma Handlowa Coccodrillo

- Państwo Julita i Paweł Urban

- Pan Tomasz Wojton – Radny Powiatu

- Pan Bogdan Orzech Przedsiębiorstwo Budowlane „BOG BUD” Bratkowice

- Pan Tomasz Dworak

- Pan Piotr Salach firma „Salach” Bratkowice – producent makaronów

- Firma KORAL

- Monika Grzybowska,

- Pan Paweł Wojturski

- Pływalnia „Wodnik” w Głogowie Małopolskim

- PKO Bank Polski

- Państwo Anna i Adam Bednarzowie

- Biuro Podróży „Guliver”

- Uniwersytet Rzeszowski

- Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego

- Państwo Małgorzata i Robert Dworak

- Blue Daimond

- Ośrodek Edukacyjno-Naukowy Zawrót Głowy,

- Panoramix print – nadruki – poligrafia – introligatornia Pan Wojciech Chromik,

- Pan Grzegorz Bednarz Piekarnia „Gremex” Trzciana

- Pan Jan  Wątorek – Piekarnia z Racławówki

- Pani Cecylia Róg – Piekarnia „Marzenie” z Trzciany

- Pan Mariusz Cyzio i Zdzisław Cyzio Piekarnia z Klęczan

- Pan Witold Węgrzyn, Piekarnia „WM-ka” z Kolbuszowej

- Pan Jan Cisło Piekarnia „Ciżemka” - Zarębki

Dziękujemy również gorąco osobom prywatnym i firmom, które sponsorowały imprezę, ale chciały zachować anonimowość. Wyrażamy swoją wdzięczność i podziękowanie Panu Tadeuszowi Wąsikowi i Pani Marii Janusz za bezpłatne użyczenie placu na zorganizowanie pikniku, Panu Tadeuszowi Pachorkowi dyrektorowi  ZWiK  i OSP w Bratkowicach za umożliwienie skorzystania z hydrantu.  Dziękujemy Pani Ewie Chmaj i zespołowi Koloret oraz Panu Pawłowi Kardysiowi i grupie karateków  za uatrakcyjnienie programu.