NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19
2018-09-03

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

3 września 2018 r. rozpoczął się Nowy Rok Szkolny 2018/2019.

 

Nowy Rok Szkolny rozpoczęliśmy uroczystą mszą św. w kościele parafialnym w Bratkowicach, celebrowaną przez księdza proboszcza Józefa Książka. 
O godzinie 9.30 w szkolnej sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, nauczyciele oraz duża grupa zawsze mile widzianych rodziców. Wszystkich zebranych serdecznie powitała dyrektor szkoły p. Janina Gaweł. Wyjątkowo ciepłe słowa skierowała do uczniów klasy pierwszej, którzy rozpoczynają swoją edukację w murach nasze szkoły. Zapewniła ich o życzliwości starszych kolegów oraz nauczycieli i pracowników szkoły.  

 Następnie przekazała najważniejsze komunikaty związane z organizacją rozpoczynającego się roku szkolnego,  przedstawiła nauczycieli, którzy rozpoczynają pracę w naszej szkole oraz wychowawców klas I-VIII.  Uczniom poszczególnych klas przypomniała także o najważniejszych zmianach i wyzwaniach, które czekają ich w nadchodzącym czasie.

Wszystkim uczniom życzyła wielu sukcesów w Nowym Roku Szkolnym, nauczycielom wytrwałości a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci.