NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
MAMY NOWE KLASY I GABINET HIGIENISTKI
2019-02-17

MAMY NOWE KLASY I GABINET HIGIENISTKI

Zakończył się remont nowych sal i ich adaptacja na potrzeby szkoły.

 

 

Pomieszczenia przeszły gruntowny remont. Wymieniona została instalacja elektryczna, okna, drzwi, podłączone zostało centralne ogrzewanie, wykonane zostały wylewki i położona wykładzina. Gruntownie odnowione zostały ściany. Przy odnawiano ścian pracowali interwencyjny robotnicy skierowani przez gminę, za co serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi, kierującemu pracą Panu Ryszardowi Chmajowi i pracownikom.  Natomiast malowanie ścian w nowych dwóch salach, gabinecie higienistki, pracowni komputerowej i na korytarzu jest dziełem ekipy rodziców pod kierunkiem Pana Dawida Homy i Pana Pawła Kwoki.  Składamy wszystkim za to również gorące podziękowanie.

W nowych pomieszczeniach znajdują się dwie sale lekcyjne i gabinet higienistki. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone zgodnie z przeznaczeniem. W gabinecie higienistki jest biurko, kozetka, parawan, szafka na lekarstwa, szafka na kartoteki i stolik do zabiegów. Całe wyposażenie zostało zakupione z dotacji jakie otrzymała szkoła na stworzenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej.

W jednej z nowych sal uczy się klasa I. Do klasy zakupiono nowy ekran dotykowy. Wymiary klasy pozwoliły na wydzielenie kącika terapeutycznego, w którym będą odbywać się zajęcia specjalistyczne.  Kącik wyposażany jest w odpowiednie pomoce dydaktyczne.   

Druga nowa klasa jest pracownią nauk przyrodniczych. Będą w niej  odbywać się lekcje chemii, fizyki, geografii i biologii. Klasa została wyposażona w nowe meble: szafki, stoliki i krzesełka. Zakupione zostaną do niej nowe tablice; jedna do pisania a druga dotykowa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć -  klasy przed remontem

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - klasy po remoncie