NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Dzień Tańca w naszej szkole
2019-04-25

Dzień Tańca w naszej szkole

„Taniec polega na trwaniu w chwili. Narracja tańca to delikatność, ale i moc, połączenie przyjemności i wysiłku, przemiana pasji i fantazji tancerzy w czystą formę”

W tym dniu uczniowie z klas I- VII zaprezentowali przygotowane przez siebie układy taneczne. Każda szkolna grupa taneczna prezentowała się wspaniale zarówno w układzie choreograficznym jak i dobranych odpowiednio strojach. Jednak największy entuzjazm wzbudziła „Belgijka” zatańczona wspólnie przez chętnych uczniów. Tancerze zostali  nagrodzeni gromkimi brawami. Wszyscy miło spędzili czas w tanecznym nastroju i już są plany na kolejne układy taneczne. Jesteśmy ciekawi czym zaskoczą nas uczniowie za rok.

Komisja w składzie: pani Halina Głuchowska, pani Bernadeta Nykiel i pani Małgorzata Trawka przyznała 

I miejsce klasie IV,

II miejsce klasie VII,

III miejsce klasie III.

Gratulujemy udanych występów.

  Zapraszamy do galerii zdjęć