Insta.Ling – innowacyjny program w naszej szkole!
2019-08-19

Insta.Ling – innowacyjny program w naszej szkole!

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego

Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Podstawowym założeniem aplikacji jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy.

Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącą formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole uczniowie szkoły podstawowej uczyli się słówek z języka niemieckiego oraz ortografii języka polskiego.

Opiekunowie programu:

Bernadeta Nykiel

Faustyna Ząbczyk

Więcej o programie na stronie  https://instaling.pl