NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
Gminny Konkurs z Języka Angielskiego „The World of English”
2020-11-24

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego „The World of English”

Uczennica klasy VII naszej szkoły – Martyna Chmaj zdobyła I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna.

W listopadzie odbyło się rozstrzygnięcie IV edycji Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego „The World of English” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Trzcianie we współpracy z Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie, pod patronatem Wójta Gminy Świlcza.

Konkurs polegał na wykonaniu prezentacji multimedialnej bądź filmu przedstawiającego sławne miejsca pochodzące z krajów anglojęzycznych wraz z ich opisem w języku angielskim. W tegorocznej edycji konkursu nadesłano łącznie 24 prezentacje i 5 filmów, wykonanych przez 29 uczestników z 7 szkół. Uczennica klasy VII naszej szkoły – Martyna Chmaj zdobyła I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna.

Wszyscy uczestnicy konkursu z naszej szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, a zdobywczyni I miejsca również interesującą nagrodę rzeczową ufundowaną przez Wójta Gminy Świlcza.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poniżej prezentujemy kilka slajdów z prezentacji Martyny Chmaj