NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRATKOWICACH
 PROGRAM NA DZIEŃ  BABCI I DZIADKA
2021-01-24

PROGRAM NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci a 22 stycznia Dzień Dziadka. Są to dwa bardzo ważne święta, co roku uroczyście obchodzone w przedszkolach i szkołach

.

W minionych latach w naszej szkole były organizowane z tej okazji uroczyste akademie. Na każdej z nich było bardzo dużo gości – Babć i Dziadków naszych uczniów. Ze wzruszeniem oglądali występy swoich wnuków. Po programie artystycznym odbywało się spotkanie gości, ich wnuków i  pracowników szkoły przy herbacie kawie i pysznych ciastach, które przygotowywali na tę okazję rodzice uczniów. W tym roku z powodu pandemii nie możemy zorganizować takiej uroczystości w szkole. Ale uczniowie klas I – III pod opieką wychowawców i Pani od muzyki przygotowali i nagrali program artystyczny, który został umieszczony na Facebooku.  W ten sposób pragną podziękować kochanym babciom i dziadkom za okazywaną miłość, troskę i opiekę.  Oczywiście, złożą Im także bezpośrednio życzenia w domu i wręczą prezenty, w tym także wykonane w szkole.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to okazja dla wszystkich, niezależnie od wieku, aby swojej babci i dziadkowi złożyć serdeczne życzenia i podziękować za wszystko..

Zapraszamy do galerii zdjęć