Bon sportowy
2022-06-27

Bon sportowy

Na zakończenie roku szkolnego podsumowane zostały udział i wyniki szkół w zawodach i turniejach sportowych. Nasza szkoła zajęła trzecie miejsce w gminie.

Wyprzedziły nas tylko SP Trzciana i SP Mrowla. Na gminnym zakończeniu roku szkolnego dyrektorzy tych szkół otrzymali od Pana Wójta Adama Dziedzica bony sportowe. Nasza szkoła otrzymała bon wartości 300 zł. Trzecie miejsce naszej szkoły w gminie to wielki sukces szkoły, uczniów i nauczyciela wychowania fizycznego Pana Dawida Bańkowskiego, który angażował uczniów do udziału we wszystkich gminnych zawodach sportowych. Sukces jest tym większy, że zdeklasowaliśmy szkoły, które mają kilka razy więcej uczniów i pełnowymiarowe, piękne sale gimnastyczne.  Dzięki Panu Wójtowi, mamy wielofunkcyjne boisko, więc postaramy się teraz poprawić wyniki w grach zespołowych, a przynajmniej je utrzymać.