Bal karnawałowy
2024-01-26

Bal karnawałowy

W naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów klas 1-4. Zachwycały piękne stroje i wspaniała zabawa z DJ-em.

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. uczniowie klas I-IV przybyli na nasz szkolny bal karnawałowy w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się tym samym w różne postacie. Nie zabrakło wróżek, księżniczek, czarodziejek, rycerzy, piratów i policjantów... Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. W rytm skocznej muzykiuczniowie chętnie uczestniczyli w tańcach i zabawach prowadzonych przez wodzireja. Tegoroczna zabawa karnawałowa zdecydowanie należała do udanych. Niestety kolejna bedzie dopiero za rok...

Serdecznie dziękujemy uczniom za wspólną zabawę, wychowawcom za sprawowanie opieki oraz wodzirejowi za wspaniałą oprawę muzyczną.